Translate

יום שלישי, 9 בפברואר 2016

שר התיירות בטקס פתיחת תערוכת תיירות :IMTM 2016 .מאת:שרית יוכפז

בוקר נפתחה בתל אביב תערוכת התיירות IMTM 2016 בפעם ה-22 :

שר התיירות בטקס פתיחת :IMTM 2016 "השנה יש לנו תקציב שיווק גדול מעבר, את התוצאות ניתן לראות בשטח"


משלחות מכ-50 מדינות הכוללות 1600 נציגים זרים נכחו בטקס הפתיחה | בין המשלחות הגדולות השנה: הודו, פיליפינים, פרו, פנמה, ספרד, פורטוגל, פולין, יוון, קפריסין ואיטליה | עד כה הגיעו לתערוכה כ-10,000 אורחים מעולם התעופה והתיירות בישראל ובשעה הקרובה התערוכה תפתח לקהל הרחב.
את הטקס פתח שר התיירות, יריב לוין: " אנחנו עושים שינוי מאוד גדול בכל מערך השיווק של ישראל בעולם. אין ספק שהיריד הזה הוא אבן דרך חשובה בתהליך הזה. העובדה שמגיעים לכאן כ"כ הרבה מציגים ואנשים היא הבעת אמון מאוד גדולה במוצר התיירותי הישראלי ואני משוכנע שעם התמדה אנחנו נראה שינוי גדול ונעלה את ישראל למקום גבוה ומשמעותי במפת התיירות העולמית כפי שהיא צריכה להיות".
"אין ספק שלאורך שנים לא נעשה מספיק בנושא. לשמחתי השנה יש לנו תקציב שיווק גדול יותר מבעבר, כמו כן תוכניות ארוכות טווח והתוצאות כבר ניכרות ואפשר לראות את זה היום כאן ביריד".
דוד מימון, מנכ"ל אל על, אמר כי: "שנת 2015 הייתה בדיעבד שנה מאתגרת לתעופה הישראלית ומרגשת עבור אל על בהשלמת אחת הרכישות הגדולות והרחבת צי המטוסים. אנחנו עדיין מהווים את המקום הראשון בהעדפות טיסה, פתחנו את הקו הישיר לבוסטון, חגגנו את השנה הראשונה לכרטיס האשראי 'פלאיי קארד' והכרנו את תכנית קוק פיט לפיתוח יזמות וסטארטאפים.

במהלך טקס הפתיחה נערכה מחווה ל-150 מובילי התיירות הנכנסת לישראל ששמו את ישראל על מפת התיירות הבינלאומית, אשר הוזמנו ע"י משרד התיירות בשיתוף עם לשכת מארגני התיירות הנכנסת לאירוע הוקרה מיוחד על תרומתם לתיירות בישראל.


בנוסף, פרס איש התיירות לשנת 2016 על שם צבי גלפנד ועמוס קינמון הוענק במסגרת טקס פתיחת תערוכת התיירות הבינלאומית לעו"ד עובד קדמי, היועץ המשפטי של משרד התיירות. את הפרס העניק שר התיירות יריב לוין שהדגיש כי הוא ראוי לפרס בזכות יוזמתו ופועלו למציאת הפתרונות הטובים ביותר לקידום ופיתוח התיירות, תוך הקפדה על הנהלים והסדר הטוב.
אלי גונן, מנכ"ל התאחדות המלונות בישראל: "אנחנו לא רק מדינת סטארט אפ, אלא גם מדינת יעד לתיירות. אני רוצה להודות לשר לוין על הענקת תקציב חריג שלא ניתן מעולם- מעל 100 מיליון דולר השנה".
אייל שמואלי, מו"ל ועורך ראשי של חברת Israel Travel News ומיזמי IMTM: "המייסדים שהגו את הרעיון התערוכה לפניכ-22 שנים לא היו מאמינים עד כמה התערוכה מצליחה בכל פעם מחדש. אנחנו מקווים עבור אנשי התעשייה שהגיעו לתערוכה למצוא הזדמנויות עסקיות טובות אבל גם את הזמן להנות מתל אביב כפרט וישראל בכלל".
IMTM האירוע השנתי והוותיק של ענף התיירות בישראל נערך על ידי חברת "ארטרא" בע"מ וחברת Israel Travel News, ומתקיים בחסות משרד התיירות, התאחדות המלונות בישראל, חברת אל-על, ערוץ הטיולים, ובשיתוף התאחדות סוכני נסיעות ותיירות בישראל, לשכת מארגני תיירות נכנסת לישראל, והעמותה לתיירות ת"א-יפו.

משלחת בכירים מרשות התיירות של קוריאה, בראשות המנכ"ל האזורי של רשות התיירות הקוריאנית (KTO), קים קיון-סו, משתתפת ביריד התיירות הבינלאומי IMTM בתל אביב, במטרה לחזק את קשרי התיירות בין המדינות ולעודד את תנועת התיירות לשתי המדינותהמנכ"ל האזורי ציין כי המטרה של קוריאה לשנת 2016 ביחס לשוק הישראלי היא לפעול להוזלת חבילות תיור לקוריאה וכן לשלבה בחבילות התיור המוצעות למדינות אסיה

קוריאה הדרומית וישראל מציינות 54 שנה לכינון היחסים הדיפלומטיים ביניהן

משלחת בכירים מרשות התיירות של קוריאה בראשות המנהל הכללי של רשות התיירות של קוריאה היושב באיסטנבול, קים קיון-סו, השתתפה היום בפתיחת יריד התיירות הבינלאומי IMTM בתל אביב.

ישראל וקוריאה מציינות השנה 54 שנה לכינון היחסים הדיפלומטיים ביניהן. שתי המדינות נוסדו באותה שנה ויש ביניהן הרבה מהמשותף. קוריאנים רבים מזדהים עם ההיסטוריה של עם ישראל, ופעם בשנה באי ג'ינדו הם מציינים את קריעת ים סוף. העם הקוריאני אוהב מאוד את ישראל, ומסיבה זו המוני קוריאנים נוהרים לישראל מידי שנה. מספר התיירים מקוריאה לישראל הוא הגדול ביותר מבין מדינות אסיה (כ-30 אלף בשנה). בשנת 2015 ביקרו בקוריאה 12,706 תיירים מישראל – גידול של 3.3 אחוז בהשוואה לשנת 2014.  גם יחסי המסחר בין המדינות משגשגים.

קוריאה מציגה ביריד IMTM דוכן משותף עם חברת התעופה הקוריאנית  Korean Airlines. בשנים האחרונות יותר ויותר תיירים מהמערב מתחילים להיחשף לקסמה של דרום קוריאה. יש בה את אחת הערים המרתקות בעולם הבירה סיאול, שמשלבת ישן וחדש, מסורת וקדמה. יש בה נופים מלהיבים, שמורות טבע, חופים, שווקים ציוריים, איים, מאכלים אקזוטיים, היסטוריה עשירה ועוד. באביב זוהרת קוריאה בלבן וורוד עדין של פריחת עצי הדובדבן. בסתיו מעוטרים פני הארץ בגווני שלכת מרהיבים באדום וזהוב. הצבעים בקוריאה מהווים חלק חשוב מהתרבות המסורתית, שדוגלת בהרמוניה ואיזון.המנכ"ל האזורי של רשות התיירות הקוריאנית, קים קיון-סו, הביע תקווה שיריד IMTM יאפשר לציבור בישראל ולאנשי תעשיית התיירות להעמיק את ההיכרות עם קוריאה ולגלות שקוריאה אינה רק מדינה שמייצרת פלאפונים משוכללים ומכוניות מתקדמות, אלא גם מדינה שמייצרת תרבות עשירה, שמשלבת ישן וחדש, מסורת וקדמה – לצד שמורות טבע, איים שלווים, מאכלים אקזוטיים והיסטוריה עשירה. לדבריו, "אנו מקווים להוריד את מחירי הטיסות לקוריאה ומקומות אירוח ולינה ברחבי קוריאה. כמו כן, אנו פועלים לשילובה של קוריאה במסגרת חבילות תיור המוצעות למטיילים הישראלים למדינות אסיה".

בתמונות המצורפות: סיאול, בירת קוריאה, בערב וכן תמונה היום מיריד התיירות (המנכ"ל האזורי של רשות התיירות הקוריאנית במרכז התמונה ולצדו 2 בכירים מרשות התיירות הקוריאנית).
באדיבות: רשות התיירות של קוריאה (ללא תמורה)
לאתר התערוכה- www.imtm-telaviv.com
קרדיט תמונות: ניר שמול


מאת:שרית יוכפז עורכת ראשיתsarit0404@yahoo.com


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה