Translate

יום ראשון, 23 ביולי 2017

המופע : אפרים קישון – ההומור, הבידור החיים והסרטים מאת: שרית יוכפז

                                                                                                                                                                              
התמונה של ‏‎Sarit Yochpaz‎‏.


ד"ר  רפי  קישון  הוא מופיע ומרצה  מנוסה  ומבוקש. הוא מופיע באופן קבוע בתקשורת הישראלית  כבר  27  שנים.  הוא  מופיע ומרצה מוערך, עם מגוון ההרצאות וההופעות שלו, לפני מגוון  רב של קהלים מכל הגילים.
המופע שלו על אביו אפרים קישון – מצליח מאוד ברחבי הארץ, וממלא אולמות בתאטרון הקאמרי בתל-אביב, היכל התרבות נתניה, פסטיבל מספרי הסיפורים ומקומות רבים אחרים. כמו כן זכה להצלחה  בניו-יורק , מינכן, ווינה.
ד"ר  רפי  קישון   יוצר קשר מידי, חם אינטימי והומוריסטי עם הקהל  שלו, אשר מרבה לצחוק ולהתרגש בהופעותיו. הוא יודע לעמוד היטב מול הקהל  וניכר שהוא אוהב את העבודה הזאת.
1-     אפרים קישון – ההומור, הבידור החיים והסרטים .
אפרים קישון חוזר לתאטרון הקאמרי בערב של הומור קישוני מצחיק במיוחד.
ערב חד-פעמי - מופע מיוחד - מצחיק מרגש ומעניין, על חייו ויצירתו  של אפרים קישון – גדול יוצרי ההומור בישראל.
מסופר בהומור קישוני אינטליגנטי  וחד,  על ידי בנו הבכור ד"ר רפי קישון.
המופע כולל קטעים מצחיקים מסרטיו הידועים של קישון: סאלח שבתי, ארבינקא, תעלת בלאומילך, השוטר אזולאי.
כולל אנקדוטות וסיפורים שלא סופרו מעולם.
ההרצאה נמשכת 1-1.5 שעות  
מדברי הביקורת :
" ד"ר רפי קישון מתגלה כסטנדאפיסט מוכשר המפליא לספר את קורות חייו המרתקים של אביו. הקהל לא מפסיק לצחוק ולהתרגש, וקטעי הסרטים הנפלאים של קישון מביאים אותו לשיא של בידור והנאה"
נורית הירש : ״זו היתה שעה וחצי שעברה כמו חמש דקות, היה מרתק, רפי יקר, אתה ירשת את הכריזמה של אבא, אתה נהדר, נורא נהניתי״.
אורי גלר: מבריק, מדהים, לכו לראות, כשתצאו תגידו וואוו" .
מבקרת התרבות רוני קינן: "מעניין זורם, אינטליגנטי, מרגש, מצחיק ומהנה".

התמונה של ‏‎Sarit Yochpaz‎‏.
פגשתי את ד"ר רפי קישון בקאמרי בתמונה איתי ועם  יעל קפיטולניק מספרת סיפורים
      הקולנוע של אפרים קישון – כנ"ל עם דגש מיוחד על עולם הסרטים והקולנוע.

ביקורת / רשמים מהמופע : אפרים קישון – ההומור הבידור החיים והסרטים – המופע של ד"ר רפי קישון, בתאטרון הקאמרי בתל-אביב.

 למופע מרתק , מהיר וסוחף שכולו צחוק מההתחלה ועד הסוף. המופע מגולל את סיפור חייו החד-פעמי של אחד מגדולי היוצרים במדינת ישראל ובוודאי גדול ההומוריסטנים. זה מופע מהיר וקיצבי אך גם מעניין ומרגש מאוד .  בשפה קולחת ציורית ובעלת הומור גבוה ואינטליגנטי מיטיב קישון הצעיר לגולל את מסכת חייו המדהימה של אביו בליווי קטעים מיצירותיו וקטעי סרטים קצרים שגרמו לקהל להתגלגל מצחוק.
עבורי הייתה זו הפתעה לא קטנה לגלות שד"ר רפי קישון , שהיה ידוע כווטרינר מוכשר המופיע הרבה בתקשורת , הוא גם סטנדאפיסט מוצלח ביותר שאפשר לומר עליו בלי היסוס שהתפוח נפל קרוב לעץ.
לכל מי שחובב הומור גבוה ואינטליגנטי כולל סיפור חיים יהודי וישראלי יוצר דופן – אני ממליצה מאוד על המופע הזה. ניתן לראות אותו כל חודש בתאטרון הקאמרי בתל-אביב ובאוקטובר גם בפסטיבל מספרי הסיפורים בגבעתיים. אבל אתם יכולים להזמין אותו גם לחוג בית בביתכם, או לכל אירוע חברתי או עיסקי בחברה,  

 גם לקהל הדתי 

המופע הזה מבוקש ואהוב על ידי הקהל הדתי הלאומי – אפרים קישון ידוע בעמדותיו הציוניות הלאומיות ובתמיכתו הגדולה בציבור הכיפה הסרוגה – יצא אפילו ספר שלו בשם זה "הכיפה הסרוגה" בעריכת אורי אורבך ז"ל.
סיפר לי ד"ר קישון : בערב יום העצמאות הופעתי בבית כנסת בקהילה של דתיים לאומיים ברחובות – זו הייתה חגיגה של צחוקים והתרגשות גדולה. בסיום נגשו אלי רבים להודות לי על הערב הבלתי נשכח . אחד אמר: אין עוד הופעת הומור נקיה ואינטליגנטית כזאת שאפשר להשמיע בתוך בית כנסת ללא כל היסוס.ביקורת / רשמים מהמופע : אפרים קישון – ההומור הבידור החיים והסרטים – המופע של ד"ר רפי קישון, בתאטרון הקאמרי בתל-אביב.
טרררר.... טרטור מעצבן ביותר  נשמע מאחורי הקלעים, עם פתיחת המופע המדובר, בקהל הושלך הס, וכולם זקפו ראשיהם כדי להבין האם מדובר בתקלה או מה ?  כשלפתע הופיע רפי קישון על הבמה ממשיך להשמיע את קולות הטירטור ... – הייתה זו פתיחה מהממת בסיגנון תעלת בלאומילך ופטיש האוויר הידוע , למופע מרתק , מהיר וסוחף שכולו צחוק מההתחלה ועד הסוף. המופע מגולל את סיפור חייו החד-פעמי של אחד מגדולי היוצרים במדינת ישראל ובוודאי גדול ההומוריסטנים. זה הוא סיפור יהודי וציוני מרגש במיוחד – סיפורו של ניצול שואה מהונגריה שהגיע כעולה חדש למדינת ישראל בלי לדעת מילה בעיברית – בהמשך הוא מיטיב לתאר את ההוויה הישראלית. בעזרת יצירותיו בסיפרות, תיאטרון וקולנוע הוא פורץ לעולם הגדול – מועמד פעמיים לאוסקר וזוכה ב 3 פרסי גלובוס הזהב ועוד פרסים  בינ"ל רבים . בעולם הגדול הוא מגן על מדינת ישראל ולא מהסס לגנות את האנטישמיות כסיבה להעברת ביקורת מוטה וחד צדדית נגד ישראל.
המופע הזה מבוקש ואהוב על ידי הקהל הדתי הלאומי – אפרים קישון ידוע בעמדותיו הציוניות הלאומיות ובתמיכתו הגדולה בציבור הכיפה הסרוגה – יצא אפילו ספר שלו בשם זה "הכיפה הסרוגה" בעריכת אורי אורבך ז"ל.

סיפר לי ד"ר קישון : בערב יום העצמאות הופעתי בבית כנסת בקהילה של דתיים לאומיים ברחובות – זו הייתה חגיגה של צחוקים והתרגשות גדולה. בסיום נגשו אלי רבים להודות לי על הערב הבלתי נשכח . אחד אמר: אין עוד הופעת הומור נקיה ואינטליגנטית כזאת שאפשר להשמיע בתוך בית כנסת ללא כל היסוס.
בקרוב אני מופיע גם בגבעת שמואל – ב 6/8/2017 – לפני מתנדבים של פרוייקת של"מ – שרות לאומי מבוגרים – במסגרת הפרויקט קריאה בהנאה – סיום שנת הפעילות.
זה אירוע סגור
לכל המתנדבים שעבדו למען הקבילה כל השנה.

זה מופע מהיר וקיצבי אך גם מעניין ומרגש מאוד .  בשפה קולחת ציורית ובעלת הומור גבוה ואינטליגנטי מיטיב קישון הצעיר לגולל את מסכת חייו המדהימה של אביו בליווי קטעים מיצירותיו וקטעי סרטים קצרים שגרמו לקהל להתגלגל מצחוק.


עבורי הייתה זו הפתעה לא קטנה לגלות שד"ר רפי קישון , שהיה ידוע כווטרינר מוכשר המופיע הרבה בתקשורת , הוא גם סטנדאפיסט מוצלח ביותר שאפשר לומר עליו בלי היסוס שהתפוח נפל קרוב לעץ.

לכל מי שחובב הומור גבוה ואינטליגנטי כולל סיפור חיים יהודי וישראלי יוצר דופן – אני ממליצה מאוד על המופע הזה. ניתן לראות אותו כל חודש בתאטרון הקאמרי בתל-אביב ובאוקטובר גם בפסטיבל מספרי הסיפורים בגבעתיים. אבל אתם יכולים להזמין אותו גם לחוג בית בביתכם, או לכל אירוע חברתי או עיסקי בחברה,  שם תקבלו בדיוק את אותה ההופעה. כדאי לפנות אל ד"ר רפי קישון ישירות : 054-7475599, rafi@kishon.comמומלץ בחום 
מאת": שרית יוכפז כתבת ועורכת ראשית.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה